Filtrovať podľa

Kartónové hračky

Kartónové hračky na dotvorenie 

Omaľovánka, skladačka a hračka v jednom. A výsledný dizajn si dotvorí dieťa podľa svojich predstáv. Niektoré z nich svojou veľkosťou dovoľujú prizvať k maľovaniu súrodenca, kamaráta či rodiča čím podporujú zdieľané aktivity. Vymaľovaním a poskladaním však zábava zďaleka nekončí. Vďaka svojim rozmerom je možné ich použiť pri hre s kuchynkou - sporák, autíčkami a dráhami - parkovisko, miniatúrnym nábytkom a postavičkami - domčeky alebo pri hre na vesmírne dobrodružstvo - vesmírna raketa. Tie menšie poslúžia zase ako originálna dekorácia. Skladačky majú predtlačené ilustrácie čiže sú vhodné aj pre menších umelcov, zároveň však ponechávajú priestor tým, ktorých fantázia nepozná limity. 

Gigi Bloks

Stavebnica, ktorá dáva absolútnu voľnosť detskej fantázii. Kockám ponechali prirodzenú farbu a teda výsledná stavba závisí iba od predstavy staviteľa. Jednotlivé kocky je potrebné najprv zložiť, čo si vyžaduje aj prítomnosť a pomoc rodiča. Svojimi rozmermi a jednoduchým, no pevným spájacím systémom predstavujú veľmi seriózne vyzerajúci stavebný materiál. Sú ľahké, bezpečné a tvoria stabilné konštrukcie. Neodporúča sa ich znovu vyrovnávať, čo sa môže javiť ako nevýhoda čo sa týka ich skladovania. Opak je však pravdou, nakoľko z nich môže byť prechodne praktická ohradka na uskladnenie plyšákov, polička, oddeľovacia stena či stolík. Gigi pochádza z Litvy a je vyrobená z vysokokvalitného kartónu. 

Skladacie pyramídy 

Nádherne ilustrované, stohovateľné, okrúhle alebo kockové veže. Popri hre učia tých najmenších o farbách, veľkostiach, tvaroch, číslach či stabilite. 

3D stavebnice Djeco Volubo

Tieto stavebnice sa spájajú cez zárezy a svojim prevedením nechávajú absolútne neohraničený priestor detskej fantázie. Svet nádherne ilustrovaných príšeriek čaká.  

Kartónové hračky

Zobrazujem 20 produktov.

Zobrazuje sa 1-20 z 32 položiek