Filtrovať podľa

Kartónové hračky

Kartónové hračky na dotvorenie Monumi 

Omaľovánka, skladačka a hračka v jednom. A výsledný dizajn si dotvorí dieťa podľa svojich predstáv. Niektoré z nich svojou veľkosťou dovoľujú prizvať k maľovaniu súrodenca, kamaráta či rodiča čím podporujú zdieľané aktivity. Vymaľovaním a poskladaním však zábava zďaleka nekončí. Vďaka svojim rozmerom je možné ich použiť pri hre s kuchynkou - sporák, autíčkami a dráhami - parkovisko, miniatúrnym nábytkom a postavičkami - domčeky alebo pri hre na vesmírne dobrodružstvo - vesmírna raketa. Tie menšie poslúžia zase ako originálna dekorácia. Skladačky majú predtlačené ilustrácie čiže sú vhodné aj pre menších umelcov, zároveň však ponechávajú priestor tým, ktorých fantázia nepozná limity. Monumi hračky pochádzajú z Poľska a sú vyrobené z odolného kartónu. 

Gigi Bloks

Stavebnica, ktorá dáva absolútnu voľnosť detskej fantázii. Kockám ponechali prirodzenú farbu a teda výsledná stavba závisí iba od predstavy staviteľa. Jednotlivé kocky je potrebné najprv zložiť, čo si vyžaduje aj prítomnosť a pomoc rodiča. Svojimi rozmermi a jednoduchým, no pevným spájacím systémom predstavujú veľmi seriózne vyzerajúci stavebný materiál. Sú ľahké, bezpečné a tvoria stabilné konštrukcie. Neodporúča sa ich znovu vyrovnávať, čo sa môže javiť ako nevýhoda čo sa týka ich skladovania. Opak je však pravdou, nakoľko z nich môže byť prechodne praktická ohrada na uskladnenie plyšákov, polička, oddeľovacia stena či stolík. Gigi pochádza z Litvy a je vyrobaná z vysokokvalitného kartónu. 

Kartónové skladačky Calafant

Poznajú už Vaše deti rozprávku o troch prasiatkach? Je najvyšší čas posunúť ju na vyšší level a zahrať si o prasiatkách divadielko. Ale najprv si musíte vymaľovať scénu aj jednotlivé postavičky. Aj to okrem iného ponúka Calafant ponúka. 

Skladacie pyramídy Janod

Nádherne ilustrované, stohovateľné, okrúhle veže. Popri hre učia tých najmenších o farbách, veľkostiach, tvaroch, číslach či stabilite. 

Kartónové hračky

Zobrazujem 16 produktov.

Zobrazuje sa 1-16 z 29 položiek