Stavebnica GIGI Bloks

Filtrovať podľa

Stavebnica GIGI Bloks

Takmer všetky deti majú obdobie, v ktorom milujú stavať a búrať. Okrem klasických stavebníc si často vypomôžu aj so zariadením domácnosti a siahajú po kuchynských stoličkách, vankúšoch, dekách. Táto stavebnica im ponúka jednoducho použiteľný a veľmi seriózne vyzerajúci stavebný materiál, a hlavne - veľký. To im umožní vytvárať svoje vlastné prostredie a svet pre svoju hru. GIGI Bloks sa vyznačujú ľahkosťou a jednoduchým spájacím systémom, no zároveň tvoria veľmi pevné a stabilné konštrukcie. Sú testované aj na záťaž, certifikovaná priemerná hodnota pre XXL verziu je 27 kg a pre XL verziu 24 kg. Posedieť si na dizajnovom kresle teda môže aj dospelý, len sa uistite že v každej rovine je celá rovina vyplnená blokmi. Rezané sú vysokokvalitnými čepeľami čo zabezpečuje, že sú hrany jemné a bezpečné. 

Možností je neobmedzene. Domy, hrady, pevnosti, lode, zoo, kuchynka, obchod, vesmírna loď - dieťa rozhodne. A čo je najlepšie, keď ho hra omrzí, pretransformuje bloky do nového projektu. 

Ponechanie pôvodnej farby možno v niekom vzbudí dojem fádnosti a nudy. Opak bol však zámerom tvorcov, a to ponechať dieťaťu priestor kreatívne myslieť a tvoriť. Je to kartón, môže sa na neho maľovať, lepiť a stavba zrazu ožije farbami podľa predstavy dieťaťa. Odradiť môže veľkosť, no na druhej strane po hre môže vzniknúť predeľovacia stena, krabica na hračky alebo komoda. Neodporúča sa bloky po zložení opäť  rozkladať. Ak, tak určite nie viac ako 8 krát.

Táto stavebnica pochádza z Litvy. Materiál pochádza zo stromov z udržateľných plantáži. To, že je stavebnica bezpečná podporuje fakt, že kvalita papiera je certifikovaná na priamy kontakt s jedlom. Je to premyslená hračka, ktorá vznikla po konzultáciách s  výrobcami papiera, expertmi v oblasti vzdelávania detí a inžiniermi v stavebníctve. 

Existujú varianty XL a XXL. Rozmery pre XXL verziu sú kváder (20 x 10 x 10 cm), kocka (10 x 10 x 10 cm), trojboký hranol (10 x 10 x 10 cm).

Stavebnica GIGI Bloks

Zobrazujem 6 produktov.

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek