Balančné dosky

Filtrovať podľa

Cena

Cena

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek

Balančné dosky

Produkty Utukutu sú nadčasová a funkčná záležitosť. Milujú ich deti deti aj dospelí, lebo je to neobmedzený zdroj zábavy a dobrodružstva. Spája pohyb s hrou. Je to ladnosť, jednoduchosť a zamatový dotyk dreva. Originálna kresba dreva robí z každého kusu unikát. Váš byt rozžiari a doladí k dokonalosti. 

Dostupné sú v dvoch veľkostiach, 3+ a 7+ pričom obe zvládajú aj menšie deti. Ich nosnosť je 200 kg, takže ich využije každý člen rodiny alebo aj viacerí naraz  :) Ich použitie nemá pravidlá. Okrem cvičenia ich deti radi zakomponujú do hry ako predajný pult, šmykľavku, dráhu pre autíčka, domček pre bábiky, ... Radi na nich oddychujú a hojdajú sa. V našom e-shope nájdete skladom prevedenie natural, ktoré je ošetrené olejom, dostupné na objednávku (do 14 dní) sú však aj v rôznych farebných prevedeniach - farebná hrana, jednofarebné, dúhové, dýhované alebo gravírované. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. 

Existuje tréningový systém Woudink, ktorý je koncipovaný práve na balančných doskách Utukutu Woudie. Viac o Woudink sa dočítate pri produkte Balančná doska Utukutu XL Woudie a na stránke www.woudink.com

Utukutu je rodinná firma z Českej republiky, ktorá si za prioritu kladie prírodné materiály a ekologický výrobný postup. 

Balančné dosky

Zobrazujem 3 produktov.

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek